Śmiech na sali…

Anonsując dzisiejsze rozgrywki grupowe dziewcząt w halowej piłce nożnej liczyłem na obfite w emocje popołudnie w naszej sali gimnastycznej. Oczekiwania to jedno, rzeczywistość zaś drugie. Z zaplanowanych sześciu spotkań odbyło się tylko jedno pomiędzy naszą reprezentacją a drużyną III LO. Pozostałe szkoły, które zgłosiły się do rozgrywek nie stawiły się dzisiaj do rywalizacji oddając punkty bez gry. Zastanawiam się czy opiekunowie tych drużyn przypadkiem nie przeczytali wczorajszego wpisu i z obawy przed tęgim laniem swoich drużyn woleli zostać u siebie. Doprawdy kuriozalna i śmiechu warta sytuacja.

Wracając do meczu pomiędzy naszą drużyną a reprezentacją III LO, zakończył się on naszym pewnym zwycięstwem 5 : 1. Obydwie drużyny oczywiście awansowały do dalszego etapu rozgrywek. Spotkaniu przyglądała się liczna grupa kibiców, wśród których można było spotkać także nasze absolwentki i absolwentów. Wygląda na to, że mój wczorajszy apel spotkał się ze zrozumieniem. Oby tak dalej.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Po meczu, czując duży niedosyt, p. Robert Podlecki zarządził wewnętrzną grę swoich podopiecznych. W tym celu podzielił je na dwie drużyny i w trakcie gry ćwiczył z dziewczętami różne warianty taktyczne.

11 12

 

Skład naszej drużyny: Paulina Goś II BL, Dominika Gembka II BL, Magda Petelska II BL, Magda Serafin II BL, Katarzyna Bordzoł II BL, Justyna Staniak II BL, Katarzyna Zaborek I BL, Karolina Koss I BL, Dominika Kamińska, Paulina Sarzyńska, Iza Włodarczyk, Dżesika Jaszek III BL.

14

 

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge