Idziemy na mecz.

W zasadzie miało być o dzisiejszym meczu ligowym koszykarzy Wikany Startu z Rosą Radom, na który wyjście organizował p. Albert Czerniak. Wygląda jednak na to, że opiekun naszych szkolnych drużyn obejrzy mecz sam, gdyż jego podopieczni bardziej przeżywają swoje jutrzejsze mecze w Licealiadzie. Mam nadzieję, że p. Albert podpatrzy profesjonalistów i zechce wprowadzić jakieś nowinki na nasz szkolny grunt, które być może przyczynią się do poprawienia jakości gry prowadzonych przez niego drużyn. Przekonamy się o tym już jutro.

Tak jak informowałem w ostatnim wpisie, jutro rozpoczyna się w naszej sali kolejna faza Licealiady. Nasze dziewczęta ruszają do boju o godzinie 14,00. Ich przeciwniczkami będą koszykarki z IV LO. Następnie o pełnych godzinach czekają nas mecze pomiędzy ZS nr 5 i I LO w kategorii dziewcząt i ZS Elektronicznych z I LO w kategorii chłopców. Na koniec dnia, o godz. 17,00 , nasi chłopcy zmierzą się z IX LO. Taki jest rozkład jazdy na jutro dla naszych drużyn. Dla czytających mam też zadanie do wykonania. Jutro, albo jeszcze dzisiaj, spakujcie swoje plecaki. Niech obok niezbędnych w szkole rzeczy takich jak: kosmetyki, lokówki, prostownice i  suszarki do włosów, laptopy, tablety, smartfony, komórki,  mp 3, mp 4; znajdą się także w nich akcesoria kibica. Weźcie także może kilka kanapek więcej niż zazwyczaj. Ostatni mecz zakończy się przed 18,00. Jakoś trzeba będzie wytrwać. Nie zapomnijcie oczywiście o zeszytach i książkach. Te także mogą się przydać, bo mecze dopiero po południu. Od rana szkoła działa normalnie!!!

No to … IDZIEMY NA MECZ !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge