Trofeum już czeka…

Rozstrzygnięcia w I edycji rozgrywek o „Puchar Podwala” w halowej piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Na placu boju pozostały już tylko reprezentacje klas II BL i III ET, które między sobą powalczą o główne trofeum oczekujące już na swoich pierwszych zdobywców. A prezentuje się ono całkiem okazale.

Puchar Podwala 1

Zanim jednak dowiemy się która z drużyn wzniesie je do góry w geście tryumfu, czekają nas emocje związane z meczem o III miejsce. Zagrają w nim drużyny, które przegrały mecze półfinałowe czyli I FT i I AL. W dniu dzisiejszym kapitanowie drużyn skontaktowali się z p. Robertem Podleckim, pomysłodawcą i głównym organizatorem rozgrywek, w celu ustalenia terminarza ostatnich spotkań. Uwzględniając „Małe matury” oraz egzaminy z przygotowania zawodowego termin meczu o III miejsce został ustalony na najbliższy poniedziałek, 22 czerwca na godz 10,15. Wielki finał, pomiędzy reprezentacjami II BL i III ET, odbędzie się następnego dnia (wtorek, 23.VI) o godz 11,15. Mając na względzie wyjątkowość czekających nas wydarzeń sportowych apeluję do drużyn, które wystąpią w tych meczach o przygotowanie jednolitych strojów, a do ich kibiców o liczną obecność i wspieranie swoich pupili sportowym dopingiem. Mam nadzieję, że opublikowanie wyglądu głównego trofeum zaostrzy apetyt grających i wyzwoli w nich dodatkową motywację. Na tym zyska tylko widowisko. Oprócz „Pucharu Podwala” dla zwycięzców turnieju, przygotowaliśmy także pamiątkowe dyplomy dla czterech pierwszych drużyn. Autorem tych wyjątkowych dyplomów jest uczeń klasy II GT, Brajan Toboła, któremu tą drogą składam serdeczne podziękowania za poświęcony na ich zaprojektowanie czas.

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge