Dzień podsumowań…

Od kilku już lat w przeddzień rozdania świadectw odbywa się w naszej szkole „Dzień podsumowań”, podczas którego wręczane są nagrody, dyplomy i inne wyróżnienia za wszelką działalność na rzecz szkoły.

1

3

Tak było i dzisiaj. O godzinie 9,00 w auli rozpoczęła się miła uroczystość z udziałem Pani Dyrektor Elżbiety Sękowskiej, jej zastępcy p. Artura Korgula, wielu nauczycieli oraz nagradzanej młodzieży.

2

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego reprezentowany był przez p. Roberta Podleckiego, który oprócz wręczania nagród sportowych przedstawił w formie prezentacji multimedialnej osiągnięcia sportowe naszych uczniów, organizowane przez nas rozgrywki szkolne i międzyszkolne oraz inne przedsięwzięcia o charakterze sportowym.

5

Z nagradzanych zabrakło przedstawicieli klasy III ET (II miejsce w „Pucharze Podwala”), która w tym samym czasie zmagała się właśnie z trudami egzaminu z przygotowania zawodowego. Ja także byłem nieobecny, bo nadzorowałem jeden z takich egzaminów. Stąd taka mała ilość zdjęć i krótki opis. Z tej także przyczyny nie wywiązałem się z wczorajszej obietnicy dodania zdjęć do wpisu „Puchar Podwala w liczbach”. Mam nadzieję, że uzupełnię to jutro.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge