Działamy dalej…

Tegoroczna edycja programu „WF z Klasą” dobiegła końca. Stosowne sprawozdanie zamieściłem 14 czerwca i z niecierpliwością będę oczekiwał korespondencji od organizatora, w której mam nadzieję znaleźć certyfikat potwierdzający ukończenie programu dla naszej szkoły oraz imienne dyplomy dla nauczycieli uczestniczących w programie. Puki co, otrzymałem inną korespondencję z Centrum Edukacji Obywatelskiej a w niej … zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej edycji „WF z Klasą”.

Zaproszenie do III edycji WF z Klasą I

Z moich licznych rozmów na temat programu, które odbyłem z innymi nauczycielami, uczniami, a nawet ich rodzicami, wnioskuję że to co robimy wspólnie ma sens. Dlatego na to zaproszenie odpowiem słowami bohatera „trylogii zabużańskiej” – Kargula, z filmu „Kochaj albo rzuć”: „…u mnie taka kultura, że jak mnie zapraszają, to nie odmawiam”. Mam nadzieję, że wspólnie dopiszemy kolejny rozdział naszej „podwalańskiej sagi”. Kto wie? Może nie poprzestaniemy na trzecim sezonie tylko będziemy tworzyć coś na kształt „Klanu” czy jakiegoś innego „Rancza”. Się zobaczy.

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom bloga udanego i owocnego wypoczynku. Odpoczywajcie aktywnie i zaglądajcie tutaj czasami. Jeżeli wydarzy się coś ciekawego, to z pewnością znajdziecie tutaj jakąś informację. Można sobie ustawić powiadomienia o nowych wpisach. Wystarczy w legendzie bloga wpisać swój adres mail, najechać kursorem na okienko „zapisz”, kliknąć lewym klawiszem myszki i gotowe. A może sami zechcecie podzielić się swoją wakacyjną, sportową aktywnością. Bardzo proszę. Chętnie wrzucę na bloga wasze opisy czy zdjęcia. Część z was dysponuje moim adresem z racji odrabiania prac domowych z „wuefu”. Pozostałych informuję, że można do mnie pisać poprzez dziennik elektroniczny. Obiecuję, że raz w tygodniu tam zajrzę. Jeszcze raz …

UDANYCH WAKACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotr Nizioł

One thought on “Działamy dalej…

 1. Piotrze,
  serdecznie gratuluję Tobie, Twoim kolegom nauczycielom, uczniom, rodzicom ukończenia II edycji programu WF z Klasą. Cieszę się, że mogłam czytać o tak wspaniałych działaniach jak Wasze. Wszystkie 4 zadania obowiązkowe (SOS, LAS i dwa zadania do wyboru) zostają Wam zaliczone. Do końca sierpnia zostaną do Was wysłane imienne dyplomy oraz Certyfikat dla szkoły.

  Mam nadzieję, że będziecie z nami w przyszłym roku szkolnym i wspólnie dokonamy „Przewrotu na WF-ie”. Rejestracja już została otwarta: http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/przewrot-na-wf-ie-rejestracja-do-iii-edycji. Ale o tym, to już doskonale wiecie :)

  Również życzę Wam słonecznych wakacji i aktywnego wypoczynku,
  Zuzanna Machalska
  WF z Klasą

  PS Blog pod koniec edycji wygląda rewelacyjnie! Za co bardzo Wam dziękuję.
  Zuzanna ostatnio opublikował…Otwieramy Szkołę z Klasą 2.0!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge