Gotowy do drogi? To zakładaj trampki na nogi !!!

Dobiega końca drugi tydzień wakacji i myślę, że część z Was przebywa właśnie na zasłużonym wypoczynku w sprzyjających okolicznościach natury. Ale jak znam życie, to część z Was zanim wyjedzie, musi się odpowiednio przygotować. Dla tych, którzy dopiero się szykują mam coś specjalnego – ZŁOTE TRAMPKI.

Złote trampki

Właśnie zauważyłem je na naszym blogu jako nagrodę za ukończenie II edycji programu „WF z Klasą”. To nasza wspólna zasługa. Pojawiła się także jeszcze jedna odznaka: „Promujemy sport”. Nasz blog wygląda teraz jak radziecki żołnierz :) Nie zostaje Wam zatem nic innego jak zakładać te „złote trampki” na nogi i ruszać w Polskę z promocją tego co przez cały rok szkolny wspólnie robiliśmy. Może tam gdzie się znajdziecie poprowadzicie ognistą zumbę na plaży przy wschodzie lub zachodzie słońca (na następne zaćmienie trzeba będzie trochę poczekać), pogracie w kręgle albo w korfball. A może ktoś będzie potrzebował masażu lub tejpowania. Macie w tym względzie już jakieś pojęcie. No to do w drogę… Pozdrawiam !!!

Piotr Nizioł

One thought on “Gotowy do drogi? To zakładaj trampki na nogi !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge