Znowu nas docenili :)

Miło jest mi poinformować, że działania podjęte w ramach programu „WF z Klasą”, ale przede wszystkim nasza wspólna, codzienna praca na lekcjach oraz zajęciach pozalekcyjnych, które opisuję na niniejszym blogu, doczekały się kolejnego wyróżnienia. Po odznakach „Innowacyjny WF”, „Promujemy sport” oraz po pomyślnym ukończeniu II edycji programu nasz blog (wraz z pięcioma innymi) został wyróżniony tytułem „Blog miesiąca czerwca”!!!

http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/blogi-miesiaca/

http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/2015/07/02/blogi-miesiaca-podsumowanie/

Opiekującej się naszą szkołą p. Zuzannie spodobały się podejmowane przez nas inicjatywy oraz opisy na blogu. Zasugerowała mi kilka zmian w wyglądzie i funkcjonalności i jak już to zrobiłem, to zgłosiła naszego bloga do tego zaszczytnego wyróżnienia. Organizatorom widać także się spodobało i tym samym znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie 46 blogów z ogólnej liczby 1216 w II edycji programu „WF z Klasą” !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge