TVP na naszych lekcjach

Stop zwolnieniom z WF logo

 

W dniu dzisiejszym gościliśmy na naszych lekcjach ekipę telewizyjną TVP. Jej obecność w naszej szkole związana była z ogólnopolską kampanią „STOP zwolnieniom z WF”. Akcji tej patronuje Ministerstwo Sportu i Turystyki a jej twarzami są między innymi takie gwiazdy polskiego sportu jak Tomasz Majewski,

Majewski stop zwolnieniom

Sławomir Szmal,

Szmal stop zwolnieniom

Kamil Stoch,

Stoch stop zwolnieniom

Anna Lewandowska,

Lewandowska stop zwolnieniom

reprezentacje Polski w skokach narciarskich,

Skoczkowie stop zwolnieniom

w rugby,

Rugby stop zwolnieniom

drużyna Vive Targi Kielce

Vive stop zwolnieniom

a nawet … zespół BIG CYC, który nagrał teledysk do swojego utworu „Jesteśmy najlepsi”. A pisałem, że w tym ro©ku będzie rockandrollowo…

Skiba stop zwolnieniom

W naszej szkole ekipa telewizyjna odwiedziła salę gimnastyczną, gdzie zajęcia w klasie I BL prowadziła p. Dorota Szczerba a w klasie IV GT p. Piotr Choduń. Tam też wypowiedzi udzieliła p. Elżbieta Sękowska – dyrektor Zespołu Szkół nr 1. W dalszej kolejności o zajęciach ruchowych z osobami niepełnosprawnymi opowiadał p. Robert Podlecki. Na koniec swojej wizyty ekipa telewizyjna odwiedziła nasze szkolne boisko, na którym ja prowadziłem zajęcia z chłopcami z klasy I BL. Dwóch z moich podopiecznych: Rafał Saba oraz Filip Pisarski, także mieli okazję do krótkiej wypowiedzi przed kamerą. Zarejestrowany w naszej szkole materiał zostanie wyemitowany w „Panoramie” na antenie TVP Lublin w najbliższy weekend. Zapraszam do obejrzenia.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge