Hartować czy chorować?

Hasło, które posłużyło mi dwa lata temu do opisania naszych zajęć lekcyjnych, które odbywały się do późnej jesieni, wraca jak bumerang. Po kilku chłodniejszych i mokrych dniach, nasze boisko znów nadaje się do użytku. Kątem oka widziałem dzisiaj jak klasa IV FT pod opieką p. Roberta Rachwała oddawała się swojemu ulubionemu zajęciu czyli grze w piłkę nożną. Nie miałem dzisiaj ze sobą aparatu i nie wykonałem dokumentującego ten fakt zdjęcia. Myślę jednak, że to nie była ostatnia do tego okazja. Patrząc z jakim spokojem nasz szkolny „Klub Morsów” czyli klasa IV ET wybiera się na wycieczkę do Wrocławia, jestem przekonany, że po powrocie jeszcze i ich zobaczymy jak uganiają się za piłką po naszym boisku. Mamy przecież dopiero 19 października, a w latach poprzednich sezon jesienny kończyliśmy 24 listopada. Można zatem zakładać, że jeszcze cały miesiąc przed nami. Okazji do zrobienia pamiątkowych zdjęć powinno zatem być jeszcze sporo. Może i inne klasy zechcą włączyć się do naszej autorskiej akcji pod nazwą „Hartować czy chorować?” 

Piotr Nizioł

One thought on “Hartować czy chorować?

 1. Świetna akcja!
  Myślę, że moglibyśmy ją promować na szerszą skalę. Warto abyście do tego wpisu dodali kilka propozycji na ciekawe lekcje w ternie/na boisku. Zachęcam Was do opublikowania przykładowego scenariusza zajęć. Jak to widzicie?

  http://www.ceo.org.pl/pl/wf/scenariusze-nauczycielskie

  Dodatkowo byłabym bardzo zadowolona, gdybyście założyli zakładkę „Zadania programowe”. Tam moglibyście publikować relację z SOS-u, zadań semestralnych oraz LAS-u. Czy już macie ustalony termin obrad?

  Pozdrawiam,
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge