Deja vu ?

A

Wczoraj pisałem o naszym debiucie na pływalni AQUA LUBLIN. W dzisiejszy poranek doświadczyłem ciekawego zjawiska. O tej samej porze co wczoraj znalazłem się ponownie w tym samym miejscu :) Do klasycznego deja vu zabrakło tylko tych samych twarzy obok mnie. Klasę I BL zmieniła dzisiaj klasa II BL ze swoją wychowawczynią p. Ewą Jóźwiak, która zastąpiła p. Dorotę Szczerbę. Reszta odbywała się podobnie. Najpierw zapoznanie z procedurami przed wejściem, później regulamin i zasady bezpieczeństwa, obowiązki członków i opiekunów grupy zorganizowanej i na koniec krótkie zapoznanie się z wodą.

C D

Za tydzień kolejne zajęcia już bardziej intensywne. Nie wiem tylko czy wytrzymam do tego czasu. Korci mnie, aby odwiedzić pozostałe atrakcje, które oferuje AQUA LUBLIN. Coś mi się wydaje, że w weekend ponownie doznam tytułowego zjawiska. Zachęcam także was. Przez pierwszy miesiąc działalności nowej lubelskiej pływalni można z niej korzystać w bardzo atrakcyjnych cenach. No to do zobaczenia w AQUA LUBLIN !!!

B

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge