Rewizyta

logo

W dwóch poprzednich edycjach programu „WF z Klasą” opisywałem kilkukrotnie warsztaty z masażu leczniczego, które w naszej szkole przeprowadzali słuchacze i wykładowcy z Policealnej Szkoły Pracowników Służb Społecznych (PSPSS) z ul. Sulisławickiej 7.

http://blogiceo.nq.pl/zs1lublin/2014/02/23/warsztaty-z-masazu-leczniczego-i-sportowego/

http://blogiceo.nq.pl/zs1lublin/2014/03/09/sie-spodobalo/

http://blogiceo.nq.pl/superstar/2015/05/12/warsztaty-masazu/

Tamte zajęcia adresowane były do uczniów naszych klas sportowych. Tę współpracę między naszymi szkołami, zapoczątkowaną przez p. Roberta Podleckiego, mieliśmy okazję dzisiaj kontynuować. Z inicjatywy pedagoga szkolnego p. Jolanty Marciniak, udaliśmy się z rewizytą do PSPSS. Oprócz klasy mundurowo – sportowej I BL, w wyjściu uczestniczyły także klasy technikum: I GT i II GT. Gospodarze dzisiejszego wyjścia, zorganizowali Targi Umiejętności w ramach VII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W ich trakcie uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w wykładach, pokazach oraz warsztatach z wielu dziedzin.

 1

Było to dla nich bardzo wartościowe doświadczenie. Oprócz wiedzy i umiejętności nabywanych w doskonale wyposażonych salach z udziałem doświadczonej kadry wykładowczej i wyróżniających się słuchaczy, nasi uczniowie otrzymywali zaświadczenia z odbytych warsztatów oraz bardzo atrakcyjne gadżety.

zapisy zapisy na warsztaty

projekcja filmu film promujący szkołę

miganie nauka języka migowego

samoobrona 1 samoobrona samoobrona z mistrzem taekwondo

kosmetyka kosmetyka 1 kosmetyka 2 kosmetyka

kwiaty z recyklingu kwiaty z recyklingu 1 kwiaty z recyklingu

terapia zajęciowa terapia zajęciowa (arteterapia)

florystyka florystyka

ratownictwo ratownictwo 1 ratownictwo 22 ratownictwo 3 ratownictwo 4 ratownictwo 5 ratownictwo

rehabilitacja sala do ćwiczeń  z rehabilitacji

zaświadczenie 1 zaświadczenie 2

zaświadczenie 3

 Dwie godziny naszego pobytu przy ul. Sulisławickiej minęły jak „z bicza strzelił”. Aż żal było wychodzić. Tym bardziej, że w szkole czekały na nas pozostałe zajęcia :( .

wyjście wyjście 2 przejście przejście 2

W sprawnym przebiegu dzisiejszej wycieczki, oprócz p. Joli, mieli swój udział także nauczyciele wychowania fizycznego w osobach: p. Doroty Szczerby, Alberta Czerniaka i mojej skromnej :) osoby.

ich troje

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge