Rusza Licealiada w grach zespołowych

logo SZS

W najbliższy poniedziałek, 25 października, zmagania w ramach Licealiady rozpoczynają nasi piłkarze nożni. Podopieczni p. Roberta Podleckiego zagrają tego dnia dwa mecze. Najpierw o godz. 15,30 ich rywalami będą piłkarze z Zespołu Szkół Odzieżowo – Włókienniczych, a godzinę później z XVIII LO. Zapraszamy na balkon naszych wiernych kibiców. Bądźcie „dodatkowym zawodnikiem” naszej drużyny. Liczymy na WAS !!!

Początek listopada, to inauguracja rozgrywek w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny zainaugurują je 5 listopada. O godzinie 14,00 przeciwnikiem podopiecznych p. Roberta Rachwała będą piłkarki ręczne z III LO, a o 16,15 nasza męska drużyna zmierzy się z reprezentacją II LO. Pozostałe terminy znajdziecie oczywiście w zakładce „Kalendarz imprez”.

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge