Dobry początek piłkarzy.

szs piłka nożna

Rozpoczęły się długo wyczekiwane rozgrywki w halowej piłce nożnej chłopców w ramach Licealiady. Zgodnie z terminarzem, w dniu dzisiejszym rozgrywki w naszej sali gimnastycznej rozpoczęła grupa IV. Oprócz naszej drużyny do rozgrywek przystąpiły także reprezentacje XVIII LO, XXI LO (Biskupiak), Zespołu Szkół Odzieżowo – Włókienniczych (ZSO-W) i Zespołu Szkół Ekonomicznych (ZSEkon.). W dniu dzisiejszym drużyna prowadzona przez p. Roberta Podleckiego rozegrała dwa spotkania. Pierwsze z ZSO-W zakończyło się naszym zwycięstwem 7 : 0, drugie z XVIII LO 9 : 2 !!! Były to jednak mecze z dwiema najsłabszymi drużynami. O awansie do kolejnej fazy rozgrywek zadecydują dwa kolejne spotkania z XXI LO i z ZSEkon., które rozegrane zostaną nie 2 (jak wcześniej zapowiadałem) lecz 9 listopada. Zmiana terminu spowodowana jest ogłoszonym dniem wolnym od zajęć w „Biskupiaku”. Zyskujemy zatem dodatkowy tydzień na przygotowanie się do tych arcyważnych spotkań. Pan Robert Podlecki chce ten czas wykorzystać na sprawdzenie przydatności do drużyny dodatkowych zawodników. Mamy przede wszystkim problem z obsadą miejsca w bramce, ale przydaliby się także wartościowi zawodnicy rozgrywający. W związku z powyższym opiekun naszej szkolnej drużyny zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia pozalekcyjne z piłki nożnej. Szczegóły znajdziecie na tablicy ogłoszeń, na stronie szkolnej lub bezpośrednio u p. Podleckiego. Dzisiejsze mecze naszych chłopaków oglądała z balkonu liczna grupa kibiców. Były nieśmiałe okrzyki czy brawa, ale to trochę za skromnie jak na nasze standardy. Mam nadzieję, że 9 listopada nie będziecie już oszczędzać gardeł i pokażecie na co was stać. A wszyscy wiemy, że na wiele.

Skład naszej drużyny: Gałązkiewicz Sebastian, Ścibior Arkadiusz, Wach Mateusz, Cichosz Jakub, Drozd Krystian, Barwiak Bartłomiej, Zyga Patryk, Jaworski Dawid, Kowalski Kacper, Dymowski Bartek i Zalewski Sebastian.

A B C D 01 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Arbitrem dzisiejszych spotkań był sędzia związkowy,uczeń klasy III BL Paweł Polaczek.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge