Robimy postępy

1

Obecny tydzień jest drugim z kolei, w którym odbywamy zajęcia na basenie z klasami I i II BL. Po ubiegłotygodniowych zajęciach oswajających z wodą rozpoczęliśmy już zajęcia doskonaląco – szkoleniowe.  W tym celu dokonaliśmy weryfikacji umiejętności w obydwu klasach. Ci którzy dobrze sobie radzą doskonalą swoje umiejętności, ci zaś początkujący uczą się od podstaw pod okiem p. Doroty Szczerby, p. Ewy Jóźwiak i moim, korzystając ze sprzętu do nauki w postaci desek i „makaronów”.

2 3

Jestem pod wielkim wrażeniem ich zaangażowania i postępów. Przy takim tempie pracy p. Dorota przygotuje sobie drużynę, której z pewnością nie będziemy się wstydzić, na grudniowe zawody w ramach Licealiady. Na koniec dzisiejszych zajęć w klasie II BL grupa zaawansowana pozowała do zdjęć. Efekty tej sekcji możecie obejrzeć poniżej.

5 6 7 8 4a

9

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge