Imponująca wygrana na zakończenie

1

Dzisiejszym meczem z Zespołem Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego nasze dziewczęta zakończyły udział w tegorocznej Licealiadzie w piłce siatkowej. Tak jak zapowiadałem w ubiegłym tygodniu nasza reprezentacja była faworytem dzisiejszego spotkania. Podopieczne p. Ewy Jóźwiak potwierdziły to swoją grą i końcowym wynikiem. Po dwóch szybkich setach nasza drużyna zwyciężyła 2 : 0 (25 : 9 i 25 : 16). Pierwszy set, to dominacja naszej drużyny od początku do końca i wysoka wygrana do 9. Do drugiego seta nasze rywalki przystąpiły bardzo zmotywowane i do jego połowy toczyły z nami wyrównana walkę. W pewnym momencie prowadziły nawet trzema punktami (5 : 8). Po wzięciu czasu przez p. Ewę i zdobyciu zagrywki obraz gry wrócił do tego z seta pierwszego. W ekspresowym tempie nasza drużyna „odjechała” przeciwniczkom kończąc seta 25 : 16. Dzisiejsza wygrana pozwoliła zająć podopiecznym p. Ewy czwarte miejsce w grupie co jest równoznaczne z uplasowaniem się wśród 21 lubelskich szkół w przedziale 13 – 16.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Skład naszej drużyny: Kamila Walewska, Natalia Woś, Aneta Trancygier, Dominika Wojewoda, Anna Sławek, Magdalena Lipa, Paulina Amerla, Joanna Luterek oraz Iga Borek. 

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge