Popis koszykarzy

Dzisiejszym meczem z Zespołem Szkół Samochodowych nasi koszykarze rozpoczęli udział w tegorocznej Licealiadzie. Początek wypadł nadspodziewanie okazale. Podopieczni p. Alberta Czerniaka zdeklasowali wręcz swoich przeciwników pokonując ich aż 50 : 5 !!! Do przerwy nasi koszykarze niepodzielnie panowali nad wydarzeniami na parkiecie i schodzili na przerwę prowadząc 22 : 0. W III kwarcie p. Czerniak dał pograć wszystkim swoim zawodnikom. Skutkowało to stratą 5 punktów, ale przede wszystkim utratą koncentracji i wprowadzeniem do gry … szóstego zawodnika :) !!! Za to niedopatrzenie, bezbłędnie prowadzący spotkanie p. Piotr Choduń ukarał naszego kapitana przewinieniem technicznym. Kolejne mecze nasi koszykarze rozegrają 15 I : z IV LO i XXIII LO oraz 21 I z PLO im. Królowej Jadwigi. Patrząc na grę naszych przyszłych przeciwników nie należy wyciągać zbyt pochopnych wniosków z dzisiejszej wygranej. XXIII LO oraz drużyna PLO to bardzo solidne ekipy i o sukces będzie z nimi niezmiernie trudno. Liczymy zatem na atut własnej sali. Może kibice okażą się tym „szóstym” zawodnikiem, który przechyli szalę zwycięstwa na naszą korzyść a jednocześnie nie spowoduje przewinienia technicznego. Liczymy na to i zapraszamy na balkon.