Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

 

drużyna pr

W dniu wczorajszym, w sali Zespołu Szkół nr 5 przy ul. Elsnera, rozpoczęła się rywalizacja w II fazie rozgrywek Licealiady z udziałem naszych szczypiornistek. W pierwszym meczu podopieczne p. Roberta Rachwała spotkały się z reprezentacją V LO. Mecz od początku przebiegał pod dyktando naszych rywalek, które szybko zbudowały kilkubramkową przewagę. Do przerwy nasze dziewczęta przegrywały 3 : 10. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zasadniczej zmianie. Nadal ton nadawały piłkarki ręczne z V LO i to one ostatecznie wygrały 16 : 6. Duży wpływ na postawę naszej drużyna miała z pewnością „krótka ławka”. Kilka dziewcząt jest chorych i opiekun naszej drużyny miał kłopot ze skompletowaniem drużyny. Ostatecznie się udało. Ciekawe jak będzie dzisiaj? W drugim meczu nasze dziewczęta zmierzą się z reprezentacją ZS nr 5. Gospodynie turnieju są zdecydowanym faworytem tego spotkania. W ich szkole działa klasa sportowa o profilu piłki ręcznej i są one głównym kandydatem do tytułu mistrzowskiego. Początek dzisiejszego meczu o godzinie 15,00. Jeżeli ktoś z was mieszka blisko „Elsnera”, to zapraszam na trybuny do wspierania naszych dziewcząt. Może doping wyzwoli w naszych zawodniczkach dodatkowe pokłady energii i nawiążą one równą walkę ze swoimi przeciwniczkami.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge