Ustabilizowana forma piłkarek

Po zakończeniu dzisiejszego turnieju ćwierćfinałowego wymieniłem z p. Piotrem Choduniem oraz opiekunem naszej reprezentacji p. Robertem Podleckim  kilka opinii na temat gry naszych zawodniczek. Pierwszym spostrzeżeniem był niemal identyczny, w stosunku do eliminacji, bilans bramkowy naszych piłkarek. Podopieczne p. Roberta Podleckiego strzeliły dzisiaj 21 bramek tracąc jedynie 2. W eliminacjach ten bilans wynosił odpowiednio 22 : 2. To więcej niż przyzwoita skuteczność naszych piłkarek. Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza kapitan naszej drużyny, Paulina Goś, która w jednym meczu ustrzeliła klasycznego hattricka (trzy bramki w 1 połowie meczu z XXIII LO), a w pozostałych (z ZSO-W oraz V LO) także wpisywała się na listę strzelczyń. Skutecznie zagrała także Karolina Koss, która skompletowała hattricka w trakcie meczu z V LO oraz zaliczała trafienia w pozostałych spotkaniach. Między słupkami pewnie radziła sobie dzisiaj Magda Serafin, która w dwóch meczach zachowała czyste konto. Dwie bramki stracone w meczu przeciwko ZSO-W, to jednym przypadku składna akcja przeciwniczek, a w drugim nieporozumienie z jedną z obrończyń. Nie ma co jednak rozdzierać szat. Jeżeli Magda zachowa dzisiejszą dyspozycję do czwartku, to możemy być spokojni o naszą grę w defensywie. Oprócz wspomnianych zawodniczek reszta drużyny zagrała na dobrym, równym poziomie. Nieco więcej pewności przydałoby się w grze Kasi Zaborek Amandy Wasilewskiej, ale może przełamią się one w meczu półfinałowym i … w finale, bo nie wyobrażam sobie, aby nasze dziewczęta nie dały sobie rady z Prywatnym Liceum im. Paderewskiego. Finał pewnie jak przed rokiem z Zespołem Szkół nr 5. Zapraszam już dzisiaj na czwartek (21 IV) do sali MOSiR. 

Wyniki dzisiejszego turnieju:

XXIII LO – ZS nr 1      0 : 6

V LO _ ZSO-W          8 : 1

ZS nr 1 – ZSO-W      10 : 2

XXIII LO – V LO          2 : 4

V LO – ZS nr 1            0 : 5

ZSO-W – XXIII LO      1 : 6

Kolejność końcowa;

1. Zespół Szkół im. Wł. Grabskiego

2. V Liceum Ogólnokształcące

3. XXIII Liceum Ogólnokształcące

4. Zespół Szkół Odzieżowo – Włókienniczych

Skład naszej drużyny: Magda Serafin (bramkarz) oraz Paulina Goś, Andżelika Stefaniak, Amanda Wasilewska, Katarzyna Zaborek, Dominika Gembka, Karolina Koss, Wiktoria Wartacz, Edyta Bielak, Angelika Stepień, Katarzyna Bordzoł i Iza Włodarczyk.

Dzisiejszy turniej sędziowała dwójka naszych arbitrów: Paweł Polaczek Ernest Kamiński.

Zdjęcia z dzisiejszego turnieju zamieszczę jutro, bo niemalże do zera wyczerpałem już limit domowego internetu :(

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge