„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”

We wstępie chciałbym poinformować wszystkich, że zbieżność dzisiejszego tytułu wpisu z tytułem programu telewizyjnego o ludziach zaginionych jest przypadkowa. Chodzi o coś zupełnie innego.

W dniu wczorajszym anonsowałem międzyklasowy turniej piłkarski o „Puchar Podwala”. Pierwsze zgłoszenia już do nas wpłynęły. Kolejnych spodziewamy się wkrótce. Wszystko wydaje się przebiegać zgodnie z planem, z małym jednak wyjątkiem. O ile o uczestników i sędziów nie musimy się martwić, to problemem okazuje się być główne trofeum (!!!), które gdzieś zaginęło. Poniżej publikuję wygląd zguby.

Puchar-Podwala-1-169x300

W ubiegłorocznej edycji zwyciężyła drużyna z ówczesnej klasy II BL, która z rąk p. Piotra Chodunia otrzymała okazały puchar ufundowany przez nasz Samorząd Uczniowski.

Puchar Podwala 2

Wczoraj bezskutecznie próbowałem ustalić w czyim jest posiadaniu. O pomoc poprosiłem wychowawcę klasy, p. Roberta Podleckiego oraz jednego z zawodników zwycięskiej drużyny, Pawła Polaczka. Mam nadzieję, że ich dochodzenie przyniesie skutek i „Puchar Podwala” się odnajdzie. Gdyby ktoś miał pewne informacje o miejscu przechowywania „Pucharu” proszony jest o osobisty kontakt ze mną, p. Podleckim lub Pawłem Polaczkiem. Jednocześnie ostrzegam, że za ukrywanie lub pomoc w ukrywaniu naszego trofeum grozi kara w postaci uwagi wzrokowej, pogrożenia palcem lub obydwu tych kar łącznie. Mam nadzieję, że piłkarze z obecnej III BL zachowają się fair i ich młodsi koledzy będą mieli o co rywalizować. Pozwólcie im cieszyć się zwycięstwem jak wy !!!

Puchar Podwala 3

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge