Gratulujemy i dziękujemy !!!

1

Sala gotowa na uroczystość

W sali gimnastycznej naszej szkoły trwa właśnie uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły oraz indywidualnych nagród za szczególne osiągnięcia, w tym sportowe. W uroczystości, którą można śledzić „na żywo” poprzez zamieszczony na stronie szkolnej link, uczestniczy wielu znakomitych gości.

sala

W asyście zaproszonych gości p. Dyrektor Elżbieta Sękowska wręczyła tytuły „Wybitnych Absolwentów Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego”. Wśród uhonorowanych tym zaszczytnym tytułem znalazła się między innymi Dominika Pietrzak, wielokrotna medalistka Licealiady w piłce koszykowej.

Dominika

Nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce oraz zachowanie otrzymał Paweł Polaczek. 

Paweł

Nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe podczas nauki w naszej szkole otrzymały: Katarzyna Bordzoł, Magda Serafin oraz nieobecna z powodu ważnych spraw rodzinnych Paulina Goś. 

Kasia i Magda Kasia Magda

Wyróżnionym podczas dzisiejszej uroczystości oraz wszystkim, którzy odbiorą specjalne dyplomy z rąk swoich wychowawców w trakcie spotkań w klasach, w imieniu wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego składam serdeczne podziękowania za włożony wysiłek i poświęcony czas. Będziemy Was zawsze ciepło wspominać.

Po tych indywidualnych wyróżnieniach przyszedł czas na wręczenie świadectw ukończenia szkoły. Korzystając z okazji składam wszystkim gratulacje z tej okazji oraz szczere życzenia powodzenia na egzaminach maturalnych.

świadectwa

Po tych podniosłych momentach nastąpiła prawdziwa uczta dla narządów zmysłów. Nasi szkolni artyści na zakończenie swojej przygody z naszą szkołą dali wspaniały koncert.

zespół

zespół 2 zespół3

III EL

PS Po uroczystości zamieszczę pełna listę naszych sportowców, którzy przez ostatnie lata owocnie reprezentowali naszą szkołę na sportowych arenach Lublina podczas zmagań w ramach Licealiady.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge