Zostań wolontariuszem sportowym !!!

wolontariat sportowy

W dniu wczorajszym o godz. 14,05 w auli szkolnej odbyło się spotkanie z przedstawicielkami wolontariatu sportowego. Inicjatorką spotkania była p. Ewa Jóźwiak, a prelegentkami p. Katarzyna Łepek z Urzędu Miasta Lublin oraz p. Magdalenia Kalicka z Fundacji Absolwentów UMCS.

A

W prezentacji idei wolontariatu sportowego uczestniczyła młodzież z klas: II AL, II CL, II DL, II EL, II FI i III FT ze swoimi nauczycielami: Ewą Jóźwiak, Beatą Klępką, Dorotą Szczerbą, Albertem Czerniakiem, Piotrem Choduniem, Robertem Podleckim i moją skromną osobą.

AA AAAAA

W trakcie prezentacji wyświetlony został krótki film promocyjny, a w dalszej części spotkania obydwie panie przedstawiły i omówiły działalność Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin. Udzieliły także wyczerpujących informacji o tym jak się zarejestrować i zostać wolontariuszem sportowym oraz jakie korzyści wynikają z faktu bycia takim wolontariuszem. Zachęcająca jest zwłaszcza perspektywa uczestnictwa w różnych wydarzeniach z udziałem lubelskich klubów sportowych oraz reprezentacji kraju oraz spotkaniach ze znanymi sportowcami. Osoby zaangażowane w tę formę wspierania organizacji imprez sportowych mogą liczyć także na otrzymanie pakietów wolontariusza zawierających koszulki i inne gadżety. Mam nadzieję, że spośród uczestników spotkania znajdą się chętni do zostania takim wolontariuszem. Edyta Bielak z kl. I BL podczas wczorajszego 4 PZU Maratonu Lubelskiego pokazała, że warto się zaangażować w taką działalność.Zachęcam !!!

wolontariuszki

Wszystkich zainteresowanych z innych klas zapraszam do wymienionych nauczycieli po niezbędne materiały informacyjne.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge