Trening piłki ręcznej

Wprawdzie rozgrywki Licealiady w piłce ręcznej już dawno się zakończyły, ale zajęte w nich miejsca, 5 (dziewczęta) i 9 (chłopcy) nie do końca satysfakcjonują opiekuna naszych drużyn. Pan Robert Rachwał zamierza w przyszłym roku szkolnym powalczyć o poprawę tych lokat. Przypomnę, że w historii naszej szkoły zdarzały się lata kiedy jego podopieczni zajmowali miejsca na podium. Właśnie do tamtych lat chce nawiązać opiekun naszych drużyn. W tym celu zamierza wykorzystać wolne godziny w harmonogramie zajęć na sali gimnastycznej, jakie pojawiły się po odejściu klas maturalnych, na trening. Pierwszy zamierza zorganizować w dniu jutrzejszym (13 maja w piątek :) ) o godzinie 14,00. W jego imieniu zapraszam na zajęcia wszystkich chętnych, zarówno dziewczęta jak i chłopców.

Trening piłki ręcznej

Im będzie was więcej, tym zajęcia będą bardziej atrakcyjne. Na tym etapie nie chodzi o doskonalenie techniki i taktyki gry, ale bardziej o wyłowienie spośród społeczności szkolnej kandydatów do gry w reprezentacjach w przyszłym roku szkolnym. Ważna jest także integracja zespołu. Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam w imieniu p. Rachwała !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge