Wolontariusze na start !!!

rekrutacja wolontariuszy2

Przed tygodniem relacjonowałem spotkanie kilku naszych klas z przedstawicielkami Centrum Wolontariatu Sportowego. Na zakończenie tamtego spotkania w ruch poszły listy, na których chętni do współpracy zostawiali swoje dane kontaktowe celem otrzymania informacji związanych z rejestracją. Ja także wpisałem swojego maila i dzisiaj otrzymałem informację, którą chciałbym się z wami podzielić. Kieruję ją zwłaszcza do tych, którym nie dane było spotkać się osobiście z paniami. Z kilkoma takimi osobami rozmawiałem i wiem, że jest w naszej szkole grupa młodzieży zainteresowanej możliwością zostania wolontariuszem sportowym. Poniżej zamieszczam dokładna instrukcję jak można się zarejestrować.

1. Wejdź na stronę    http://wolontariatsportowy.com/lublin/   i kliknij kafelek „Jak zostać wolontariuszem”.

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i kliknij „Wyślij”.

3. Czekaj na wiadomość z Centrum.

Proste. Prawda? Na dzisiaj dysponuję informacją, że spotkanie organizacyjne połączone ze szkoleniem obejmującym specyfikę pracy w grupie oraz radzenie sobie w sytuacjach stresowych odbędzie się 28 maja o godz. 9,00. Miejsce spotkania zostanie podane w późniejszym terminie. Nie czekaj !!! Już dzisiaj zrób trzy kroki do tego, aby zostać sportowym wolontariuszem !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge