I w końcu docenili… :)

                 Odznaka_Superbohater

Od kilku dni na stronie głównej naszego bloga widnieje wizerunek Superbohatera WF. Bogaty o doświadczenie z poprzednich edycji „WF z Klasą” zajrzałem do głównego bloga programu

http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/odznaki/

W zakładce „Odznaki blogowe” opisane są wszystkie możliwe do zdobycia odznaki. Na samym dole namierzyłem naszego tajemniczego SUPERSTARA :) :) :) Pozwólcie, że zacytuję preambułę tego wyróżnienia.

„Superbohater WF to wyróżnienie dla nauczyciela/nauczycielki WF, który/a charakteryzuje się niecodziennymi pomysłami, kreatywnością, ogromnym zaangażowaniem, entuzjazmem, ciężką pracą, pasją i wielkim sercem do tego, co robi.”

Poszedłem do łazienki, spojrzałem w lustro i dotarło do mnie, że to … JA !!! :D :D :D Zapomnieli tylko dodać, że oprócz tych wszystkich wymienionych przymiotów charakteryzuję się jeszcze wrodzoną skromnością :P :P :P W końcu !!! Po trzech edycjach programu, po zredagowaniu kilkuset wpisów okraszonych niezliczoną ilością zdjęć, po wielu zarwanych nocach i przejechanych kilometrach… zostałem doceniony przez organizatorów i otrzymałem swoją własną, wymarzoną broszkę. Od jutra będę ją dumnie nosił. Na moim kultowym czarnym polo będzie się prezentowała znakomicie.

Superstar

Na koniec programu będę wyglądał jak radziecki generał :D

broszki

PS Taka okazja nie może się obyć bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Nie mam na myśli fanfar, ale jakiś stosowny przebój. Zapraszam do zakładki „Do słuchania”.

Piotr Nizioł

4 thoughts on “I w końcu docenili… :)

    • Bzdury gadasz. Wyglądam jak prawdziwy Superstar… ta klata i łydki, których nie widać :) W dodatku czarny kolor wyszczupla :P Pozdrawiam !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge