No nie dadzą odpocząć …

Miał być relaks i ładowanie akumulatorów, a tu już drugi wpis w dniu dzisiejszym. Na kanale Polsat Sport rozpoczął się finał Pucharu Polski pomiędzy Medykiem Konin i Górnikiem Łęczna, w któreym grają dwie nasze absolwentki. Trzymajcie kciuki za Agatę Guściorę i Dżesikę Jaszek. Po meczu podam wynik.

Górnik Łęczna

Górnik Łęczna: Agata pierwsza z lewej w dolnym rzędzie, Dżesika „po przekątnej”, pierwsza z prawej w górnym

Guściora

Agata Guściora

Jaszek2

Dżesika Jaszek

Niestety piłkarki nożne Górnika Łęczna uległy w finale PP Medykowi Konin 0 : 3 :( Agata zagrała całe spotkanie, należąc do wyróżniających się zawodniczek Górnika. Dżesika na boisku pojawiła się w II połowie przy stanie 0 : 2 i niestety po przypadkowym rykoszecie od niej Koninianki strzeliły 3 gola ustalając wynik spotkania. Optymistycznym akcentem dla zawodniczek z Łęcznej jest fakt, że po ubiegłorocznej porażce w podobnym meczu finałowym 0 : 5 udało im się osiągnąć nieco lepszy wynik. O klasie przeciwniczek niech świadczy fakt, że zdobyły one Puchar Polski po raz 7, a trzeci raz z rzędu sięgnęły zarówno po Puchar Polski jak i Mistrzostwo Kraju. Krótką relację z tego meczu można przeczytać klikając w poniższy link.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/puchar-polski-kobiet-trzeci-kolejny-dublet-medyka/4r33q3

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge