DZIEŃ PODSUMOWAŃ 2015/2016

O godzinie 9,00 szkolna aula zapełniła się odświętnie ubraną młodzieżą, która znalazła się tutaj w celu dokonania podsumowania naszej całorocznej pracy. Szkolną galę, wzorowaną na gali przyznawania filmowych Oskarów, prowadziła Monika Choduń i Bartosz Grochola z klasy I EL.

00 0

W trakcie uroczystości Dyrektor Zespołu Szkół nr 1, p. Elżbieta Sękowska oraz wielu innych nauczycieli wręczało podziękowania oraz nagrody młodzieży, która wyróżniła się osiągnięciami w nauce oraz w konkursach przedmiotowych. Także i sportowcy dostali dla siebie przysłowiowe „5 minut”, które udało mi się nieco wydłużyć :D Wszystko przez to, że nastąpił nieprzewidziany problem techniczny. Nie chciała zadziałać ścieżka dźwiękowa przygotowanej na tę okoliczność prezentacji z naszymi tegorocznymi osiągnięciami :( Szybko jednak wybrnąłem z kłopotliwej sytuacji prosząc nasz szkolny zespół muzyczny o zagranie wersji instrumentalnej przeboju zespołu Maanam „Czemu więc uciekasz?”.

2 3

Wyszło całkiem fajnie. Zdradzę, że w oryginale muzycznym tłem do naszej prezentacji był przebój zespołu Survivor „Eye of the Tiger” z filmu „Rocky”. Mam obietnicę autora prezentacji, Bartka Studzińskiego z kl. III GT, że zamieści ją gdzieś w internecie i poda mi link do tej strony. Będziecie więc mogli obejrzeć to jeszcze raz przy dźwiękach muzyki.

Po prezentacji wspólnie z p. Robertem Podleckim wręczyliśmy dyplomy dla drużyn z miejsc 1-3 w Pucharze Podwala oraz główne trofeum, które w imieniu swoich kolegów, absolwentów z klasy III BL odebrał Michał Krasucki.

5

Jednak nie tylko uczniowie otrzymywali dzisiaj podziękowania, dyplomy i medale. Na zakończenie naszych „5 minut” w imieniu Zarządu Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego wręczyliśmy przyznany p. Dyrektor Elżbiecie Sękowskiej „Medal za zasługi w sporcie szkolnym” oraz Podziękowania za promowanie sportu i aktywności fizycznej wśród młodzieży oraz pomoc w organizacji rozgrywek międzyszkolnych w roku szkolnym 2015/2016. 

4

Na zakończenie dzisiejszej uroczystości była moc życzeń udanych i bezpiecznych wakacji oraz deklaracje jeszcze większych sukcesów sportowych w przyszłym roku szkolnym, zwłaszcza … po remoncie parkietu w sali gimnastycznej :) :) :)

PS Zanim Bartek spełni swoją obietnicę zapraszam do zakładki „Do słuchania”. Zamieściłem tam linki do tego co było w oryginale i co udało się zorganizować awaryjnie.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge