Czekamy na certyfikat

Wczorajszy wpis zatytułowałem tak, jak awans do ćwierćfinału po strzelonym karnym przez Grzegorza Krychowiaka w meczu przeciwko Szwajcarii, obwieścił komentator Polsatu. Udział naszej szkoły w programie „WF z Klasą” to wprawdzie nie to samo co mecz na EURO, ale przyznam, że z podobną niecierpliwością oczekiwałem pozytywnego zakończenia. Regularnie śledzę inne blogi w programie i zauważyłem, że na niektórych z nich „Złote Trampki” pojawiły się już jakiś czas temu, a my ciągle byliśmy boso… Poniedziałkowy poranek przyniósł nam nagrodę za całoroczną pracę. Na blogu pojawiły się specjalnie skrojone i uszyte dla nas „ZŁOTE TRAMPKI”

Mamy to

Zaopatrzeni w takie osobliwe obuwie można śmiało ruszać na wakacyjne szlaki. Gdziekolwiek się pojawicie, w górach czy nad morzem, na boisku czy w jakiejś sali sportowej, chwalcie się nimi i rozgłaszajcie, że na Podwalu w Lublinie jest Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, który oprócz Certyfikatu Jakości PN-EN ISO 9001:2001, tytułów „Szkoła Przedsiębiorczości”, „Szkoła Lider Innowacji” czy „Złota Szkoła 2015″ posiada także certyfikat „WF z Klasą” !!! Te i inne osiągnięcia, to nasza wspólna zasługa. Szkoła dobrze zarządzana, w której pracują nauczyciele z pasją bez uczniów takich jak Wy nie osiągnie sukcesu. Fajnie, że jesteście z nami :) Odpoczywajcie intensywnie, nabierajcie sił i wracajcie we wrześniu gotowi do dalszych wyzwań. Jestem przekonany, że wspólnie zrobimy jeszcze wiele dobrego, także w kolejnej edycji „WF z Klasą”. Pomimo pozytywnego ukończenia III edycji programu, odczuwam pewien niedosyt :(       W kolejnej edycji zabawimy się w zdobywanie odznak !!!

Ukończenie III edycji nie znaczy, że zawieszam moją radosną twórczość. Jeżeli wydarzy się coś ciekawego, to z pewnością o tym poinformuję. Na pewno nie zawiodą mnie nasi biegacze długodystansowi, którzy kiedy tylko nadarzy się okazja ścigają się po ulicach i bezdrożach nie tylko Lubelszczyzny. Inni też nie próżnują. Aktualnie nasz uczeń, Wojtek Chyliński z I BL, uczestniczy w Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Golfie. Po pierwszym dniu zawodów jego Klub Golfowy Wierzchowiska zajmuje 6 miejsce mając o trzy uderzenia więcej od drużyny z miejsca medalowego. Śledzę zawody i będę informował o wynikach na bieżąco. Ponawiam także swój apel o dzieleniu się swoimi wakacyjnymi przygodami ze sportem w tle. Jeżeli zechcecie pochwalić się swoimi osiągnięciami, to piszcie i wysyłajcie zdjęcia na mój adres: pn_superstar@wp.pl Pozdrawiam !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge