Medalu nie będzie :(

W ćwierćfinale Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów w Golfie, które rozgrywane są na polu golfowym Lisia Polana niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego, Klub Golfowy Wierzchowiska z naszym uczniem Wojciechem Chylińskim w składzie, uległ ekipie Binowo Park Golf Club A.

1

W ostatnim dniu turnieju Wojtek ze swoimi kolegami walczyć będzie o miejsca 5-8. W stawce 29 drużyn z całej Polski to i tak niezły wynik. Drużyna, która pokonała podlubelski klub, zmierzy się jutro o tytuł mistrzowski z ekipą Sobienie Królewskie Golf & Country Club i myślę, że tanio skóry nie sprzeda. Ich zawodniczka , Dorota Zalewska, popisała się dzisiaj na 12 dołku zagraniem hole-in-one !!! Kto choć raz oglądał golfa, to wie co to znaczy. Jeżeli uda się jej jutro utrzymać wysoką dyspozycję, to … Wojtka drużyna, podobnie jak Polska na EURO 2016 odpadnie z walki o medale po porażce z późniejszym mistrzem. To znacznie poprawia samopoczucie :)

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge