Wczoraj zabrakło czasu…

Wczorajszy dzień obfitował w wydarzenia sportowe związane z naszymi uczniami/absolwentami i jeszcze ta historia z p. Albertem :D Musiałem po tym wszystkim udać się na relaks w SPA i zwyczajnie zabrakło mi czasu na uzupełnienie wpisów. Dzisiaj z samego rana nadrabiam zaległości. Zacznę od golfa.

1

Bardzo dobrze spisał się nasz uczeń Wojciech Chyliński I BL  w turnieju Audi Junior Tour rozgrywanym na polu golfowym w Lisiej Polanie. W gronie 16 zawodników z całej Polski Wojtek został sklasyfikowany w ścisłej czołówce turnieju. W klasyfikacji Stableford Brutto nasz uczeń zajął 2 miejsce natomiast w Strokeplay Brutto ex aequo 1 !!! Czym jest jedna klasyfikacja a czym druga najlepiej będzie zapytać samego Wojtka po rozpoczęciu roku szkolnego. Ja próbowałem to rozgryźć, jednak nie do końca wszystko rozumiem. Jeżeli zechcecie sami to ogarnąć, to możecie klikać w poniższy link i próbować :P

http://www.skgolf.pl/uploads/editor/files/turnieje_stableford.pdf

Proste? :) Jakby jednak nie patrzeć na klasyfikację turniejową, to Wojtek zasłużył na duże słowa uznania. Życzę mu kontynuacji tych osiągnięć w kolejnych turniejach.

Eliminacje do UEFA Womens Champions Leaugue

POLOmarket

Rywalizująca w rozgrywkach grupowych o awans do dalszej fazy Champions Leaugue drużyna Medyka POLOmarketu Konin rozegrała drugie spotkanie. Przeciwnikiem drużyny Agaty Guściory była drużyna z Estonii Pärnu JK. Po zaciętym i wyrównanym meczu 1 : 0 wygrały zawodniczki Medyka. Wynik może cieszyć, gra i perspektywy dalszej rywalizacji już mniej. Decydujący mecz z Olimpią Cluj – Napoca, która pokonała 10 : 0  drużynę z Breznicy odbędzie się w niedzielę. Do awansu Medyk potrzebuje zwycięstwa. Remis z uwagi na lepszy bilans bramkowy premiuje rywalki. Będzie ciężko. Trzymajcie kciuki !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge