Jest awans !!!

Medyk Konin logo

Medyk POLOmarket Konin, w którym występuje nasza wybitna absolwentka Agata Guściora wywalczył awans do 1/16 Champions Leaugue !!! W decydującym meczu Medyk pokonał mistrzynie Rumunii Olimpię Cluj – Napoca 3 : 1 (1 : 0) i zajął pierwsze miejsce w turnieju eliminacyjnym, który był rozgrywany w Koninie i we Wrześni. Agata pojawiła się na boisku na ostatni kwadrans gry przy stanie 2 : 0. Później obydwie drużyny zdobyły jeszcze po jednej bramce. Próbowałem oglądać to spotkanie poprzez eventstream.pl , ale było to karkołomne wyzwanie. Jak udawało mi się w końcu odświeżyć transmisję, to już było 1 : 0 i kończyła się I połowa :) W II połowie było podobnie. Udało mi się jedynie wstrzelić w wejście na boisko Agaty i chyba widziałem dwie nieuznane bramki dla Polek :D Po ostatnim odświeżeniu poznałem ostateczny wynik i strzelczynie bramek dla Medyka. Jednego gola zdobyła Aleksandra Sikora a dwukrotnie bramkarkę z Rumunii pokonała Katarzyna Daleszczyk. Teraz czekamy na losowanie dalszej fazy rozgrywek. Kto wie czy moje proroctwo sprzed paru miesięcy o rywalizacji Agaty Guściory (Medyk) i Kasi Kiedrzynek (PSG) nie stanie się faktem. Pozyjemy, zobaczymy.