Licealiada 2016/2017

SZS logo

Za nami już dwa tygodnie nauki w nowym roku szkolnym. Coraz częściej pojawiają się  z waszej strony pytania o pozalekcyjne zajęcia sportowe oraz o współzawodnictwo międzyszkolne. Jeżeli chodzi o to pierwsze, to dwa dni temu zamieściłem na blogu harmonogram tych zajęć. Rozpoczną się one już od przyszłego tygodnia z wyjątkiem zajęć z piłki siatkowej, które z uwagi na wycieczkę klasową III BL i nieobecność p. Ewy Jóźwiak wystartują w kolejnym tygodniu. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do prowadzących poszczególne zajęcia w celu zapisania się oraz pobrania niezbędnych dokumentów do wypełnienia, które będą uprawniały do uczestnictwa w tegorocznym współzawodnictwie w ramach Licealiady. Jest to podyktowane zmianą organizatora, którym w tym roku będzie Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Jako pierwsi tradycyjnie wystartują lekkoatleci. Lada dzień spodziewamy się informacji o terminie i miejscu zawodów. Pani Beata Klępka rozpoczęła już ustalanie składu naszej reprezentacji. Przypomnę tylko, że do Ligi LA potrzebujemy sprinterów, średniodystansowców, skoczków w dal oraz kulomiotów. W dużej mierze nasza ekipa opierać się będzie na ubiegłorocznych uczestnikach Ligi. Nie będzie to jednak regułą. Z lekcji w klasach pierwszych wiemy, że wśród naszych nowych uczniów nie brakuje uzdolnionej młodzieży. Jeżeli nie wiecie, która z naszych pań, to p. Beata, to zgłaszajcie się do swoich nauczycieli wychowania fizycznego. Oni was odpowiednio pokierują.

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge