Rewanż za 1655 ?:)

30 X w Centralnym Ośrodku Sportowym w Spale rozpoczęła się konsultacja startowa kadry narodowej U 18 w rugby. Na to zgrupowanie, trener Przemysław Pustkowski, powołał 42 zawodników.

http://pzrugby.pl/news/aktualnosc/U18PowolanianakonsultacjeiPucharBaltyku,2637

W tej grupie znalazło się 8 zawodników KS Budowlani Lublin z naszym uczniem Oskarem Rudzińskim (II BL) na czele !!!

Oskar2

Do 3 XI młodzi polscy rugbiści będą doskonalić swoje umiejętności oraz taktykę pod okiem sztabu szkoleniowego, a następnie udadzą się do szwedzkiego Trelleborga na Puchar Bałtyku. Mam oryginalną metodę dla trenera reprezentacji na zmotywowanie swoich podopiecznych. Trzeba chłopakom wyświetlić „Potop” i dodatkowo do snu czytać fragmenty powieści Henryka Sienkiewicza :) Może koledzy Oskara utożsamią się z braćmi Kiemliczami, i ponadczasowe pytanie jednego z nich skierowane do despotycznego ojca: „Ojciec, prać?” zastąpią pytaniem: „Trener, grać?” :D :D :D Wtedy już nic ich nie będzie w stanie zatrzymać i upieką dwie pieczenie przy jednym ogniu: zdobędą główne trofeum i wyrównają rachunki za 1655 rok :D Trzymamy kciuki !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge