Siatkarze zaczynają Licealiadę

W chwili gdy to piszę, nasi szkolni siatkarze grają właśnie swój pierwszy mecz w ramach tegorocznej Licealiady. Z uwagi na obowiązki domowe nie mogłem pojechać po południu na Podwale, żeby śledzić rywalizację. Rozmawiałem z opiekunką naszej reprezentacji, p. Ewą Jóźwiak i otrzymałem zapewnienie, że po skończonym meczu prześle mi wiadomość z wynikiem. Może uda się także pyknąć jakąś fotkę. Jak tylko otrzymam wiadomość od p. Ewy, to natychmiast podzielę się nią z wami.

O godzinie 17,34 otrzymałem od p. Ewy SMS-a o treści: „Mecz przegrany z III LO 0:2 (do 8 i 13). Brak przyjęcia, słaba dyspozycja zawodników. Przed nami mecz z Zespołem Szkół Samochodowych i Zespołem Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego „ 

Wiadomość krótka lecz wyczerpująca. Mam nadzieję, że po przegranej dziewcząt i chłopców nie nabawimy się kompleksu III LO. Dodatkową atrakcją spotkania był sędzia, którym był p. Jarosław Mucha :) Wielka szkoda, że nikt nie uwiecznił tego na zdjęciu :(   W przekroju całego spotkania arbiter był on najbardziej wyrazistą postacią z naszej szkoły. Podstawy do tej bardzo odpowiedzialnej funkcji p. Jarek nabył w … Liceum Poligraficznym zwyczajowo zwanym „drukarskim” !!! :D :D :D Szkoda tylko, że wyuczonych tam umiejętności, do końca nie pokazał w meczu naszej drużyny :P :P :P

Reprezentacja szkoły wystąpiła w następującym składzie: Jakub Brzozowski, Szymon Adamiak, Łukasz Nowak, Jakub Bieńko, Kacper Nowosadzki, Mikołaj Sikora (I ET), Kamil Kozicki (I BL), Kamil Kasperek, Karol Skoczylas (III BL).

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge