W poszukiwaniu zimy

Otrzymałem kiedyś wesołego SMS-a, który tak się zaczynał: „Śniegu nima, mrozu nima…” ;) Kalendarzowa zima już jutro, a na dworze dokładnie tak jak w tym SMS-ie. Mam wrażenie, że uczniowie z klasy III FT też kiedyś takiego dostali, bo postanowili w jakiś sposób temu zaradzić.  Poprosili p. Roberta Podleckiego i pod jego opieką udali się na lodowisko „ICEMANIA”.

icemania

To chyba pierwsze w tym roku szkolnym grupowe wyjście naszych uczniów na łyżwy. Chciałbym zatem przekazać garść niezbędnych informacji dla kolejnych chętnych. Chcąc wybrać się na łyżwy należy w pierwszej kolejności dokonać rezerwacji. Można to zrobić jedynie poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego pobranego ze strony MOSiR-u: http://www.mosir.lublin.pl i odesłanie go na adres  lodowisko@mosir.lublin.pl . Na wskazanej stronie znajdziecie informacje dotyczące godzin otwarcia, przerw na konserwację lodu i ceny biletów wstępu. Wypełniając formularz należy pamiętać, że potrzebne są informacje o ilości i rozmiarze sprzętu dla tych, którzy go nie posiadają. W dalszej kolejności koniecznie trzeba zadbać o opiekę nad grupą. Opiekun ma obowiązek wypełnić nasz wewnętrzny druk wycieczki przedmiotowej. Dopiero po spełnieniu tych wszystkich formalności będziecie mogli bezpiecznie poślizgać się na lodowisku tak jak klasa III FT. Nie czekajcie aż zima do was przyjdzie. Wyjdźcie jej na spotkanie !!!

III ET na łyżwach

Na początku wszyscy z odrobiną nieśmiałości i obawy trzymali się bandy :)

łyżwy

Po kilkunastu minutach tafla lodowiska nieco się zagęściła :D

łyżwy 2

Pod koniec ślizgania był już czas na popisy indywidualne :P :P :P

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge