Doborowe towarzystwo !!!

Przy każdej nadarzającej się okazji staram się opisywać na blogu sukcesy naszych uczniów, nauczycieli i absolwentów. Przyznaję z satysfakcją, że nie mam z tym większych problemów. W naszej szkole od wielu już lat panuje atmosfera sprzyjająca łączeniu nauki z uprawianiem sportu, nawet na tym najwyższym, profesjonalnym poziomie. Wśród naszych uczniów i absolwentów nie brakuje medalistów Mistrzostw Polski czy reprezentantów kraju. W ostatnich latach z uwagą śledzimy rozwijającą się karierę Katarzyny Kiedrzynek. Na blogu opisywałem jej udział w finale Womens Champions Leaugue, meczach reprezentacji Polski czy sukcesy w plebiscytach. Naszą wyjątkową absolwentkę na wstępie 2017 spotkało kolejne wyróżnienie. Tym razem Kasia została „twarzą” najnowszego kalendarza na 2017 rok wydanego przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz portal „Łączy nas piłka”. Na okładce tego wydawnictwa Kasia znalazła się w doborowym towarzystwie. Popatrzcie zresztą sami.

kalendarz1

Z tego co się zorientowałem, to kalendarz ten można było wygrać w konkursie organizowanym przez PZPN. Nie znalazłem go ani w sklepie kibica, ani na innych stronach związanych z piłką nożną. Jakimś sposobem jeden z egzemplarzy trafił jednak do naszej szkoły. Podczas posiedzenia Rady Pedagogicznej nie miałem możliwości, żeby dowiedzieć się kto się do tego przyczynił. Postaram się ustalić to jutro.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge