Turniej piłkarski

Ferie zimowe tuż, tuż. Z pewnością zdecydowana większość z was ma już konkretne plany na te dwa tygodnie wolnego. Być może już smarujecie narty przed wyjazdem w góry, a może kompletujecie sprzęt do nurkowania w ciepłych wodach np. Morza Czerwonego. Nigdy jednak nie ma tak, żeby wszyscy naraz wyjechali. Za mało mamy wyciągów :) i … samolotów :D Dla tych, którzy zostaną w Lublinie mamy ciekawą propozycję na ferie. Pamiętacie ubiegłoroczny „Turniej dzikich drużyn”? Wspólnie z p. Robertem Podleckim mamy taki plan, żeby ten turniej na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza sportowych imprez. Chcemy, żeby stał się on okazją do dodatkowego treningu dla szkolnych reprezentacji piłkarskich oraz był swoistym „poligonem doświadczalnym” dla naszych kandydatów na sędziów, którzy w dniu wczorajszym rozpoczęli kurs. Dla członków naszych szkolnych reprezentacji piłkarskich będzie to z pewnością dobry sprawdzian formy. Chłopcy są już wprawdzie po rozgrywkach, ale dziewczęta czekają w kolejce na swoją Licealiadę. W bieżącym roku turniej zaplanowaliśmy na wtorek 24 stycznia. Na zgłoszenia oczekujemy od jutra do piątku. Składajcie je do p. Podleckiego, do mnie lub każdego innego nauczyciela WF. Przypomnę, że drużyny nie muszą być z jednej klasy. Dopuszczamy możliwość dowolnego kompletowania składów. W roku ubiegłym były co prawda drużyny klasowe, ale nie brakowało także drużyn koedukacyjnych czy z absolwentami w składzie. W tym roku nie będziemy tego zmieniać. Organizujcie się jak wam pasuje. Chcemy tylko mieć pewność, że zgłosi się wystarczająca liczba ekip, pozwalająca na rozegranie ciekawego turnieju. Dla najlepszych przewidujemy oczywiście drobne nagrody i dyplomy.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge