„Ferie na sportowo, bezpiecznie i zdrowo” w wersji mini

Tytuł dzisiejszego wpisu powinien być wam znany. „Ferie na sportowo…”, to nasza autorska akcja, którą zapoczątkowaliśmy wiele lat temu. Była ona także istotnym elementem w realizacji zadań programu „WF z Klasą”, w którym uczestniczyliśmy przez ostatnie trzy lata. W ramach tej akcji organizowaliśmy cykliczne zajęcia sportowe dla naszych uczniów zostających na ferie w Lublinie.

W bieżącym roku, z uwagi na różne okoliczności, nasza doroczna akcja będzie miała nieco skromniejszy wymiar niż to miało miejsce przez wszystkie lata jej trwania. Dlatego w tytule wpisu jest ta „wersja mini”. Dla osób, które nigdzie nie wyjadą na ferie mamy do zaoferowania zajęcia w trakcie trzech dni. Już w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia, na zajęcia zaprasza p. Ewa Jóźwiak. Od godziny 10,00 będzie ona prowadziła zajęcia ogólnorozwojowe ukierunkowane na przygotowanie się do testów sprawnościowych, które są wymagane przy rekrutacji do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz innych służb mundurowych. Jest to bardzo ciekawa propozycja zwłaszcza dla uczniów naszych klas „BL”. Na zwykłych lekcjach wychowania fizycznego nie jesteśmy w stanie zaproponować wam takich zajęć z uwagi na ich specyfikę. Wydaje się więc, że jest to niepowtarzalna okazja do tego, aby zmierzyć się z testem sprawnościowym i zwiększyć swoje szanse na dostanie się do upragnionej szkoły lub podjęcie służby w Straży Miejskiej, Policji czy Narodowych Siłach Rezerwowych. Jeżeli masz takie plany na swoją dalszą przyszłość, to nie siedź w poniedziałek w domu !!! Przyjdź do szkoły !!! Nie pożałujesz !!!

Drugiego dnia ferii, we wtorek 17 stycznia, p. Ewa Jóźwiak zaprasza na trening otwarty dla siatkarzy. Tego dnia w szkole mają się stawić członkowie naszych szkolnych reprezentacji dziewcząt i chłopców w siatkówce. Nie znaczy to, że chętni, którzy chcieliby spędzić czas na graniu w tę bardzo popularną w naszej szkole grę, a nie są członkami naszej kadry, nie mogą przyjść. Wręcz przeciwnie !!! Pani Ewa oczekuje na wszystkich chętnych i gwarantuje wam, że jak przyjdziecie, to nagracie się do oporu. Nie wierzycie ? To zapraszam w imieniu p. Ewy.

Ostatnie spotkanie na sportowo w trakcie tegorocznych  ferii zapowiedziałem już wczoraj. To oczywiście „Turniej piłkarski dzikich drużyn”. Zgłosiło się do niego 6 ekip. Jeżeli stawią się wszystkie, to będziemy grać systemem grupowym. Jeżeli ktoś nawali, to dostosujemy system rozgrywek do ilości drużyn, które stawią się w naszej sali gimnastycznej o godz. 10,00 we wtorek 24 stycznia. Niewykluczone, że o niespodziankę postara się p. Krzysztof Zając  :) , ale to się okaże w dniu turnieju. Zatem trenujcie gdzie tylko możecie, nawet grając w „FIFA 2017″ :) Czekam na was z p. Robertem Podleckim!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge