Bezpieczne „Ferie w mieście”

Zima w mieście 2

W ostatnim wpisie informowałem o naszych sportowych propozycjach na ferie zimowe. Skromne bo skromne ale są !!! Po części jest to związane z rozszerzającą się ofertą miasta, które w ostatnich latach, wraz z rozwojem infrastruktury sportowej, organizuje coraz więcej zajęć sportowych dla pozostających w Lublinie uczniów. Podobnie jest i w tym roku. W ramach akcji „Zima w mieście” możecie wybrać dla siebie interesujące formy spędzania czasu wolnego. Szczegóły poznacie klikając w poniższy link:

 

http://lublin.eu/turystyka/zima-w-miescie/

Co prawda zdecydowana większość tej oferty skierowana jest dla nieco młodszych niż wy, ale myślę, że zapoznając się dokładnie z tym artykułem znajdziecie także coś dla siebie. Jeżeli już na coś się zdecydujecie, to pamiętajcie o tym, żeby wszystko robić z głową. Zima to specyficzna pora roku. Podczas niej może się zdarzyć wiele nieprzewidzianych rzeczy. W ubiegłym roku opracowałem poradnik bezpiecznego wypoczynku podczas zimy. Podzieliłem go na 3 części, które zamieszczałem cyklicznie na naszym blogu. Warunki pogodowe rok temu były nieco inne niż teraz więc czytając tamte teksty możecie być nieco zdziwieni. Treści dotyczyły jednak typowych warunków zimowych. Warto sobie przypomnieć najważniejsze zasady obowiązujące na stokach, lodowiskach, biegowych trasach narciarskich czy jak się ubierać stosownie do okoliczności. Zachęcam do klikania w poniższe linki:

https://blogiceo.nq.pl/superstar22/2016/01/13/bezpieczenstwo-uczniow-w-okresie-zimy/

https://blogiceo.nq.pl/superstar22/2016/01/14/bezpieczenstwo-uczniow-w-okresie-zimy-cz-2/

https://blogiceo.nq.pl/superstar22/2016/02/14/bezpieczenstwo-uczniow-podczas-zimy-czesc-3-idziemy-na-narty/

Życzę wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas ferii AD 2017. Pamiętajcie także o 24 stycznia. Czekamy na was z p. Robertem Podleckim !!!

Piotr Nizioł

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge