Siatkarki wracają do gry

Po ponad miesięcznej przerwie do rywalizacji w ramach Licealiady wracają siatkarki. Nasza szkolna drużyna prowadzona przez p. Ewę Jóźwiak, jak zapewne pamiętacie, po porażce z III LO i wycofaniu się z rozgrywek reprezentacji XVIII LO awansowała do tego etapu rywalizacji. Uważni czytelnicy znają zapewne dalszy rozkład gier z udziałem naszych dziewcząt. Pisałem o tym w trakcie ferii. Żeby oszczędzić wam czasu na przeglądanie wcześniejszych wpisów przypomnę, że naszymi rywalami na tym etapie rozgrywek będą w kolejności: II LO („Zamoy”), Zespół Szkół Ekonomicznych („Vetter”) oraz I LO („Staszic”). Spotkania z dwiema pierwszymi szkołami zostaną rozegrane w najbliższy piątek, 3 lutego, w hali CSR MOSiR przy ul. Łabędzia 4. Początek meczu z II LO o godz. 12,20, z „Vetter’em” o 14,00. Mecz ze „Staszicem” odbędzie się w tym samym miejscu 8 lutego o godzinie 13,10. Pani Ewa Jóźwiak powołała na te spotkania drużynę w następującym składzie: Joanna Luterek III BL, Kamila Walewska III BL, Natalia Woś III GT, Natalia Sipta I AL, Klaudia Strug I BL, Julia Blicharz I BL, Patrycja Umińska I BL, Dominika Wojewoda II GT, Magdalena Lipa II GT, Paulina Amerla II AT, Katarzyna Budzyńska, Agata Pietrak III BL, Izabela Paruch III BL, Weronika Pikul oraz Natalia Klimek I BL. 

czas2

Jako kibice naszej szkolnej reprezentacji liczymy oczywiście na same zwycięstwa i awans do strefy medalowej. Mamy jednak świadomość z kim przyjdzie rywalizować podopiecznym p. Ewy. Jej zdaniem, celem minimum będzie zwycięstwo w spotkaniu z „Vetterem” i urwane sety  z pozostałymi drużynami. Wszystko co dziewczęta osiągną ponadto będzie dla nich dużym sukcesem. Jak będzie przekonamy się już niebawem.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge