Pożyteczny sprawdzian

Oprócz tenisistek stołowych rywalizujących w Turnieju o Puchar Rektora UMCS w piątek na obiektach sportowych tej uczelni gościły także nasze piłkarki nożne.

1

2

Opiekun naszej drużyny, p. Robert Podlecki, otrzymał specjalne zaproszenie do rozegrania meczu sparingowego ze studentkami. Trenowane przez p. Wojciecha Dankiewicza piłkarki, to bardzo wymagający przeciwnik. Trudno, żeby było inaczej. Trzon drużyny UMCS-u tworzą nasze absolwentki, wielokrotne medalistki Licealiady.

UMCS futsal kobiet

Foto: http://azs.umcs.pl/sekcje-akademickie.html

Na powyższym zdjęciu, pomimo jego kiepskiej jakości, rozpoznaję Paulinę Ruszniak (pierwsza z lewej w górnym rzędzie) i Olę Jankowską (pierwsza z prawej w dolnym rzędzie). Ola z pewnością zagrała przeciwko swoim młodszym koleżankom, bo otrzymałem na to dowód rzeczowy w postaci fotki od p. Roberta.

4

Piątkowy mecz zakończył się zwycięstwem studentek 3 : 0. Wynik tego meczu był sprawą drugorzędną. Obydwu opiekunom chodziło głównie o danie swoim podopiecznym okazji do rozegrania wartościowego sparingu. Dla naszych dziewcząt był to kolejny, istotny etap w przygotowaniach do turnieju finałowego Licealiady, który w przyszły wtorek (4 IV) zaplanowany jest na bocznych boiskach Areny Lublin.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge