Z ostatniej chwili

Podczas rozgrywek Licealiady nasza piłkarska reprezentacja dziewcząt pokonała XIV LO (ZSO nr 1) 12: 1!!!

Podwale vs XIV LO

W przerwie pomiędzy pierwszym a drugim spotkaniem nasze zawodniczki ze swoim opiekunem oraz uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić wszystkie zakamarki Areny Lublin oraz Centrum Historii Lubelskiego Sportu.

Podwale na Arenie Gosia z klasą na Arenie II BL na Arenie

W drugim spotkaniu przeciwko II LO nasza reprezentacja ponownie zaaplikowała rywalkom tuzin goli !!! Gorzej było niestety w defensywie. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 12 : 3 !!!

Podwale vs Zamoy

Ciekawostką dzisiejszego turnieju była niecodzienna obsada sędziowska. Na wszystkich czterech boiskach arbitrami byli nasi absolwenci, którzy uprawnienia sędziowskie zdobyli podczas nauki w naszej szkole, a teraz z powodzeniem prowadzą rozgrywki na różnych szczeblach rywalizacji . Dzisiaj rolę rozjemców pełnili: Justyna Naklicka, Łukasz Szczołko, Kamil Szczołko i Paweł Polaczek.

Justyna Łukasz Kamil Paweł

Więcej zdjęć z krótkimi opisami zamieszczę we czwartek. Jutro zaplanowałem relację z Dni Otwartych na Podwalu, w których były oczywiście sportowe akcenty. Zapraszam !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge