Medal musi być !!!

Wyjątkowa atmosfera towarzyszy dzisiejszemu dniu w naszej szkole. Obchodzona jest z wielką pompą 20 rocznica nadania imienia Władysława Grabskiego. Towarzyszy jej III Ogólnopolska Konferencja „Ekonomiczna Szkoła Władysława Grabskiego”.

Konferencja Konferencja 2

Z tej okazji zjechały do nas delegacje szkół mających tego samego patrona. Zaplanowano szereg przedsięwzięć w postaci konkursów, wykładów  i innych działań. Tak się złożyło, że na ten sam dzień zaplanowane zostały finały Licealiady w piłce nożnej dziewcząt.

Reprezentacja dziewcząt 2017

Nasza reprezentacja pod wodzą p. Roberta Podleckiego rozegra mecz półfinałowy z drużyną V LO na boisku nr 3 przy Arenie Lublin o godz. 10,30. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy dzisiaj Święto Szkoły, nie wyobrażam sobie, żeby nasze dziewczyny nie uczciły tego zdobyciem medalu. Wygrana w półfinale jest niejako obowiązkiem. Później naszą reprezentację czeka mecz finałowy, który zaplanowano na godzinę 12,30. Mecz odbędzie się na boisku nr 1.

Tak cy się złożyło, że ja nie będę mógł być ani na jednym, ani na drugim wydarzeniu. Zostałem oddelegowany z dwójką przedstawicieli naszej szkoły na Targi Edukacyjne w XVI Gimnazjum. Będziemy tam prezentować atuty naszej szkoły i zabiegać o narybek. Jako odpowiedzialny za dokumentowanie naszych osiągnięć na blogu będę w stałym kontakcie z p. Robertem i grającymi dziewczynami z mojej klasy. Jak tylko otrzymam wiadomości z boiska, to natychmiast zamieszczę stosowną informację. W takim dniu jak dzisiejszy, MEDAL MUSI BYĆ !!! Trzymajcie kciuki za nasze dziewczyny.

PS

11:15 Medal już jest. Po zwycięstwie 5:0 z V LO nasze dziewczyny zagrają o złoto!!!  

13:15 W meczu finałowym nasze piłkarki uległy 2:7 obrończyniom tytułu, zawodniczkom z ZS nr 5 i zdobyły srebrne medale Licealiady. Gratulacje dla dziewczyn i p. Roberta Podleckiego!!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge