Sukces Emilki

Wczoraj kibicowała naszym piłkarkom nożnym i robiła zdjęcia podczas mojej nieobecności,

Kibicki też czekają 2

dzisiaj sama udanie reprezentowała naszą szkołę w pierwszych zawodach z cyklu VIII Ogólnopolskiego Turnieju Dzielnic Miasta w szachach.

Emilka

Mowa o Emilii Gospodarek (II BL), która w turnieju rozgrywanym w Domu Kultury „Kalina” okazała się najlepszą z ośmiu grających kobiet i otrzymała w nagrodę okazały puchar.

Puchar Emilki 2

Wprawdzie turniej ten rozgrywany jest w formule OPEN bez podziału na kategorie wiekowe, ale organizatorzy, którym patronuje Prezydent Miasta Lublin p. Krzysztof Żuk, przewidzieli specjalne wyróżnienie dla najlepszej kobiety.

Tabliczka z pucharu

We wczorajszych zawodach uczestniczył także Dominik Pisarzewski (III ET), który zakończył rywalizację na 14 pozycji wśród 32 startujących zawodniczek i zawodników. Wkrótce odbędą się kolejne turnieje w innych dzielnicach. Po ich zakończeniu ustalona zostanie klasyfikacja końcowa. Mam nadzieję, że nasi reprezentanci zajmą w niej wysokie lokaty.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge