I BL, III BT i III FT w ICON FITNESS

W poniedziałek i wtorek kolejne grupy naszej młodzieży miały okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w ICON FITNESS. O samym klubie, jego wyposażeniu oraz instruktorach i trenerach personalnych pisałem przy okazji wizyty w nim pierwszych naszych uczniów w ubiegłym tygodniu. Zapewniam was, że od tamtego czasu nic się nie zmieniło :) Klub stoi jak stał, wszystkie urządzenia są sprawne, a personel jest gotowy do wszelkiej pomocy i wskazówek skierowanych do wszystkich ćwiczących.

Wczoraj w klubie ICON FITNESS gościli uczniowie klasy I BL pod opieką p. Piotra Chodunia, który jest koordynatorem wyjść oraz p. Roberta Podleckiego. Same zajęcia przebiegały według znanego z ubiegłego tygodnia scenariusza. Najpierw przywitanie w recepcji przez managera klubu p. Łukasza Jagodę, później szatnia, rozgrzewka i ćwiczenia we wszystkich strefach na przeróżnych urządzeniach.

I BL 7

Klasa I BL ze swoim wychowawcą w recepcji klubu

I BL 5

Zbiórka i kilka uwag przed rozgrzewką

I BL 1

Krótkie objaśnienie obsługi i można biegać…

I BL 3

Na dużym wyświetlaczu można sobie ustawić dowolne tło lub obejrzeć film :)

I BL 4

Wszystko gotowe, można biegać na bieżni lub na orbitreku

I BL 6

Na tym urządzeniu do treningu wibracyjnego intensywność jest większa a sam trening może przez to trwać krócej

Dzisiaj na zajęciach w ICON FITNESS były dziewczęta z klas III BT i III FT. Ich opiekun p. Piotr Choduń był pod wielkim wrażeniem aktywności swoich podopiecznych. Widać, że atrakcyjne urządzenia, których ze zrozumiałych względów nie mamy w szkole, są w stanie zaciekawić i pobudzić do ćwiczeń każdego. Dziewczętom najbardziej do gustu przypadły „superwypasione” rowery do spiningu. Ich wyjątkowości nie oparł się nawet p. Choduń, tylko nie było komu tego uwiecznić na zdjęciu. Musicie uwierzyć na słowo.

III BT 1

Dziewczętom podobały się także inne sprzęty, na których miały okazję poćwiczyć.

III BT 2 III BT 3

Po tych kilku wyjściach kolejne klasy ustawiają się w kolejkę. Istnieje obawa, że do końca roku szkolnego nie damy rady uszczęśliwić wszystkich. Pozostaje wam własna inicjatywa. Wiem, że klub przygotował specjalną ofertę wakacyjną dla młodzieży szkolnej. Jeżeli pozostaniecie w Lublinie, to warto z niej skorzystać.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge