Niespodziewani Goście

Wstając dzisiaj z łóżka i spoglądając za okno nie spodziewałem się jakiegoś wyjątkowego dnia. Na dworze było jeszcze ciemno i słychać było stukające o parapet krople deszczu. Dodatkowo kartka z kalendarza też nie wróżyła niczego dobrego. Szybko wykonałem poranną toaletę, ubrałem się, zjadłem śniadanie i udałem się do szkoły. Kiedy prowadziłem jedną z lekcji w drzwiach sali gimnastycznej pojawił się p. Andrzej Szum. Wizyta zastępcy dyrektora rzadko odbywa się bez jakiejś ważnej przyczyny. Pomyślałem sobie, że pewnie moja klasa znowu coś nawywijała :) , albo że ja mam jakieś braki w dokumentacji :) Mile się jednak rozczarowałem ponieważ wraz z nim do sali weszły dwie urodziwe kobiety w reprezentacyjnych strojach !!! Natychmiast rozpoznałem w nich Agatkę Guściorę Kasię Kiedrzynek, nasze wyjątkowe absolwentki, które przed piątkowym meczem eliminacyjnym do Mundialu 2019 z Białorusią znalazły chwilę na odwiedziny. Wyściskaliśmy się czule na przywitanie i korzystając z obecności p. Jarka Muchy, który przejął opiekę nad moja grupą, postanowiłem zrobić niespodziankę wychowawcy Agaty, p. Piotrowi Choduniowi i zabrałem dziewczyny na szkolne boisko. Kiedy tam dotarliśmy jeden z uczniów I BL powiedział ” Ja znam tę Panią. Ona gra w PeEsŻę :D :D :D  „. Widać, że nasi pierwszoklasiści znają się na piłce kobiecej, albo śledzą bloga. Końcówka tej lekcji upłynęła nam na rozmowie, w której trochę powspominaliśmy wspólne przygody szkolne i poznaliśmy najbliższe plany naszych gości. Na kolejną lekcję Agata udała się ze swoim wychowawcą i jego podopiecznymi do sali gimnastycznej, a Kasia poszła odwiedzić p. Małgosię Sobczuk.

Mistrz drugiego planu

Agata z I BL

Czas szybko mijał i nasze absolwentki musiały wracać do hotelu, żeby przygotować się do treningu na stadionie w Łęcznej, gdzie w piątkowy wieczór (18,00) odbędzie się wspomniany mecz. Tych co nie mają planów weekendowych zachęcam do wyjazdu na to spotkanie i kibicowania naszym piłkarkom. Wstęp na ten mecz jest bezpłatny. Sugeruję jednak zorientować się czy nie ma konieczności pobrania wejściówek.

Polska vs Białoruś

Zanim Kasia z Agatą opuściły swoją dawną szkołę znalazły chwilę na podpisanie plakatu „WF z Klasą” i pamiątkowe zdjęcie przy patronie szkoły.

Autograf Kasi Autograf Agaty Dziewczyny z plakatemZ patronem

Jak widzicie dzisiejsza wizyta była całkowitym zaskoczeniem. Nie miałem nawet aparatu, żeby pyknąć lepsze fotki. Postaram się naprawić moje zaniedbanie w tym zakresie, wybiorę się w piątek do Łęcznej i po meczu, jestem pewny że wygranym, zamieszczę stosowną fotorelację.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge