Melduję z „Orlika”

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych za chwilę nasze dziewczyny meczem z IV LO zainaugurują Licealiadę. Właśnie ostro rozgrywają się przed pierwszym gwizdkiem sędziego, którym jest dzisiaj Karol Szczołko. Będę na bieżąco informował o wydarzeniach na boisku.

rozgrzewka

Kamil Szczołko

9:10 Zaczynamy!!!

9:12 Wiktoria Dymowska zza pola karnego zdobywa gola!!! 1:0 dla nas!!!

9:17 koniec I połowy, wynik słabszy niż gra, ale śliskie boisko nie sprzyja skuteczności

9:22 nasze przeważają, ale nadal brak skuteczności

9::25 koniec meczu, 1:0 dla nas :)

10:20 zaczynamy mecz z IX LO

10:22 Wiktoria Dymowska otwiera wynik meczu, 1:0 dla nas

10:24 szybka kontra IX LO i mamy remis :(

10:25 IX LO poszło za ciosem, ale Oliwia wybroniła w sytuacji sam na sam z trzema rywalkami

10:27 1:1 do przerwy

10:28 zaczynamy II połowę

10:30 Gosia Klimek na 2:1 dla nas!!!

10:31 znowu remis :(

10:34 ciągle remis 2:2 i tylko 3 minuty do końca

10:35 szybka kontra naszych i Gosia wyprowadza nas ponownie na prowadzenie 3:2

10:36 Wiktoria Dymowska strzela na 4:2, normalnie bramka z kategorii „stadiony świata „!!!

10:36 koniec meczu

10:50 rozpoczynamy mecz ze Staszicem”

10:51 pierwsza akcja i 1:0, golaz dobyła Gosia Klimek

10:53 i 2:0, tym razem podopieczne p. Roberta wręczyła jedna z zawodniczek „Staszica” :)

10:56 ładna akcja trójkowa zakończona celnym strzałem Edyty Bielak,  3:0!!!

10:58 zaczynamy II połowę

11:05 druga połowa przeszła bez bramek, 3:0 i koniec meczu

11:50 zaczynamy z Chemikiem”

11:53 solowa akcja Wiktorii Dymowskiej i 1:0 dla nas

11:56 ponownie Wiktoria i prowadzimy 2:0!!!

11:58 na przerwę schodzimy z dwiema bramkami zapasu

11:59 jeszcze trwa przerwa; Wiktoria dostała zadanie do wykonania… Ciekawe czy wykona?

12,00 zaczynamy II połowę

12,03 faul na Edytce metr przed polem karnym

12,03 do piłki podchodzi Wiktoria i strzela jak Lewy wczoraj :) zadanie wykonane, hat trick skompletowany

12,07 wynik na 4:0 ustala „Lala” :) czyli Eliza Lalak, która dopiero co pojawiła się na boisku

12,08 koniec meczu, z kompletem zwycięstw zajmujemy I miejsce w grupie!!!

W tych ciężkich warunkach, zimny wiatr i przelotne deszcze, nasze dziewczyny pokazały charakter. Teraz mogą się osuszyć i ogrzać w szatni. Jak będę miał chwilę, to wrzucę kilka fotek. Teraz też z p. Robertem idziemy do szatni organizatorów na herbatkę, bo chłodno, głodno i do domu daleko.

PS Zdjęcia będą dopiero w niedzielę po meczu. Wyjechałem na weekend bez aparatu :)