Fotorelacja z Licealiady dziewcząt w piłce nożnej

Emocje opadły… Nasze szkolne piłkarki nożne awansowały do kolejnej fazy Licealiady, a narodowa reprezentacja piłkarzy przed kilkoma godzinami postawiła przysłowiową kropkę nad „i” w eliminacjach do przyszłorocznego Mundialu w Rosji !!! O sukcesie kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę możecie poczytać na wszystkich portalach informacyjnych. Możecie obejrzeć filmiki wrzucane do sieci przez piłkarzy i całą masę zdjęć przeróżnego autorstwa. Tę część piłkarskiego święta zatem sobie daruję i pokażę zwycięski marsz w Licealiadzie podopiecznych p. Roberta Podleckiego.

Robert

Dziewczyny odbyły intensywną rozgrzewkę, ich opiekun grzał się gorącą herbatką :)

IV LO

Pierwszym rywalem były zawodniczki z IV LO

1

Pierwsze podanie nowego sezonu wykonała Gosia Klimek

2

Nasze dziewczęta już w 2 minucie objęły prowadzenie po celnym strzale Wiktorii Dymowskiej

3

W dalszej części meczu podopieczne p. Roberta dominowały lecz mokre, śliskie boisko negatywnie wpływało na ich skuteczność

4

Wynik 1 : 0 dla nas utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego

IX LO

Kolejnym przeciwnikiem były piłkarki z IX LO

kibice

W chłodne piątkowe przedpołudnie poczynania swoich koleżanek śledziła garstka :D kibiców z Podwala

5

Pierwsza połowa meczu z IX LO przypominała walkę bokserską, w której rywale równo się okładali i zakończyła się wynikiem 2 : 2

6

W przerwie spotkania p. Robert udzielił cennych rad swoim podopiecznym

7

W II połowie nasze zawodniczki zdominowały swoje rywalki i…

8

… musiały one dwukrotnie rozpoczynać od środka :) Końcowy wynik 4 : 2 dla nas !!!

Wiktoria z Edytką po IX LO

Po drugiej wygranej humory jak widać dopisywały :D :D :D

9

Gdy grały inne drużyny nasze zawodniczki utrzymywały ciepłotę ciała i koncentrację bawiąc się piłką na bocznym boisku

10

Gdy p. Robert udzielał ostatnich wskazówek…

11

… zawodniczki ze „Staszica” czekały już na boisku

12

Tak wyglądał z mojej perspektywy niemal cała I połowa, w której nasze dziewczęta zdobyły trzy bramki

13

W przerwie meczu opiekun I LO poradził swoim zawodniczkom „zaparkowanie autobusu w swojej bramce” :D

14

Przyjęta przez I LO taktyka przyniosła pożądany efekt, mecz zakończył się naszą wygraną 3 : 0

ZSChiPS

Ostatnimi rywalkami naszych były zawodniczki z Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego

15

Taki widok miał miejsce pięć razy podczas meczu: raz na rozpoczęcie I połowy i 4 razy po naszych golach !!!

16

17

Hat tricka, niczym Robert Lewandowski z Armenią, ustrzeliła Wiktoria Dymowska :) :) :)

19

Po ostatnim gwizdku sędziego nasze dziewczęta przyjmowały zasłużone gratulacje i podziękowania od swoich przeciwniczek