Udany początek !!!

W dniu dzisiejszym, w hali sportowej kompleksu MOSiR przy ul. Łabędziej zmagania w ramach tegorocznej Licealiady rozpoczęli siatkarze. Prowadzona przez p. Ewę Jóźwiak reprezentacja naszej szkoły trafiła do grupy IV mając za rywali drużyny z Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji (PSBiG), XVIII oraz XXIII LO.

siatkówka

siatkówka 2

siatkówka 3

Znacznie odmłodzona drużyna, z pięcioma pierwszoklasistami w składzie, bardzo udanie rozpoczęła tegoroczne rozgrywki. W swoim pierwszym meczu nasi siatkarze pokonali 2 : 1 czwartą drużynę ubiegłorocznej Licealiady, PSBiG !!! Po ponad dwugodzinnej przerwie, którą wypełnił mecz XXIII LO z XVIII LO i niezbędna przerwa regeneracyjna, nasza reprezentacja zmierzyła się z tą drugą szkołą. Tym razem podopieczni p. Ewy odprawili swoich rywali z XVIII LO 2 : 0 !!! Zdaniem opiekunki naszej reprezentacji chłopaki rozegrali bardzo dobre zawody i wszyscy zasługują na duże słowa uznania. Szczególnie cieszy postawa wspomnianych pierwszoklasistów, którzy bardzo udanie zadebiutowali na tym poziomie rywalizacji. Ostatni mecz grupowy z XXIII LO nasza drużyna rozegra 19 października o godzinie 11,45 w tej samej sali co dzisiaj. Będzie to mecz o awans z pierwszego miejsca, który w obowiązującym systemie rozgrywek ma bardzo duże znaczenie. Będziemy trzymać kciuki i oczekujemy na kolejny dobry występ i wygraną.

Skład naszej reprezentacji: Szymon Adamiak, Jakub Bieńko, Wojciech Błaziak ( I kl), Jakub Brzozowski, Jakub Janiszewski (I kl), Kamil Kasperek, Kamil Kozicki, Maciej Mrozek (I kl), Łukasz Nowak, Bartłomiej Pyc (I kl), Mikołaj Sikora (II ET), Piotr Sokołowski (I EL) i Hubert Tażbirek (II BL).

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge