X Bieg Papieski

JP II Bieg Papieski

Wczoraj na trasie wytyczonej w dzielnicy Bronowice, ze startem i metą na boisku  Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Słowiczej odbyła się 10 edycja Biegu Papieskiego. W imprezie tej uczestniczyła nasza skromna ekipa, którą opiekował się p. Marcin Jonik. Jak już podałem we wczorajszym wpisie, w kategorii open opiekun naszej młodzieży zajął III miejsce. Jego podopieczni pobiegli na miarę swoich możliwości i ukończyli rywalizację wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych na następujących miejscach:

dziewczęta:

12. Weronika Lipińska (II BL), 14. Patrycja Czapla (III DL) i 19. Wiktoria Lipińska (II BL);

chłopcy:

8. Mateusz Buczek (II BL), 13. Kamil Kozicki (II BL), 19. Wojciech Bano (III DL), 55. Mateusz Karwowski (II BL).

W rywalizacji dziewcząt uczestniczyły 34 osoby, wśród chłopców 95. Więcej o biegu, jego historii, przesłaniu oraz o wrażeniach z uczestnictwa będziecie pewnie mogli przeczytać na stronie szkolnej. Pan Marcin zawsze obszernie opisuje swoje starty z młodzieżą. Myślę, że i tym razem nie zabraknie jego komentarza.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge