Trofeum już czeka

Zajęcia skończyłem już parę godzin temu. Gdy wychodziłem ze szkoły p. Jarosław Mucha przygotowywał się do przeprowadzenia finałów Mistrzostw Szkoły w Szachach. Jak pamiętacie, do tego etapu awansowało 5 osób: Emilia Gospodarek z III BL, Michał Gzik, Dominik Pisarzewski i Wojciech Trojnara z IV ET oraz Michał Pleszkun z III ET. Obecnie dochodzi 15,00 i w szkole trwa zapewne batalia o trofeum, które ufundował główny organizator. Jeżeli otrzymam wyniki, to natychmiast je opublikuję. Tymczasem zobaczcie o co walczą najlepsi szachiści z naszej szkoły.

Puchar

Z ostatniej chwili: 

14,51 – do finałowej rozgrywki nie przystąpił Michał Gzik , który się rozchorował :(

Dominik gra z Wojtkiem

Chyba w szkole wyłączyli grzanie, bo Dominik gra w rękawiczkach :)

Pleszkun gra z Emilką

Czyżby telefon do przyjaciela? Nie uczestnicy mają aplikacje i graja na czas :)

15,24 – grono walczących o główne trofeum skurczyło się do trzech osób. Michał Pleszkun z III ET zajął miejsce IV. Pozostali grają dogrywki o miejsca I – III. Znów p. Jarek wymyślił jakiś autorski system rozgrywek :D

Michał Pleszkun IV miejsce

15,40 – wyjaśnienie organizatora: po grach systemem „każdy z każdym” troje uczestników uzyskało jednakową liczbę punktów. W celu wyłonienia zwycięzcy i ustalenia kolejności końcowej zostały zarządzone dogrywki. Czas na partię został skrócony do 10 minut dla każdego uczestnika.

15,45 – Wojtek Trojnara zakończył zmagania na III miejscu. O zwycięstwo grają obecnie Emilia Gospodarek z Dominikiem Pisarzewskim. Zwycięzca zdobędzie tytuł, pokonany II miejsce. Czekam na informacje ze szkoły.

Wojtek Trojnara II miejsce

16,05 – w meczu Emilki z Dominikiem padł remis :o , konieczna jest kolejna dogrywka !!!

16,15 – koniec meczu !!! Pierwszą Mistrzynią Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie została Emilia Gospodarek !!! Brawooooooooo !!! Dominik Pisarzewski zakończył zmagania na miejscu II.

Dominik II miejsce

Mistrzyni Emilka

Najwytrwalszym kibicom dziękuję za uwagę.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge